(0342) 50-11-50
(066) 299-07-08
(067) 299-07-08

melnyk.if.ua

fraza-4.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Події

Будівельна компанія «Мельник» відсвяткувала свою 5-ту річницю!

 

Будівельна компанія «Мельник» запрошує в новий офіс

Лідерство за якістю. Таким принципом керується будівелька компанія Мельник . І не лише у зведенні житла, але й в обслуговуванні клієнтів. Для мешканців міста, котрі мріють придбати житло своєї мрії та для партнерів фірми, відкрили новий просторий офіс. Він розташований на 2-х поверхах першого житлового будинку від компанії. До офісу зручно дістатися з будь-якого куточка міста, як на громадському транспорті, так і на власному авто. Тут кожен відвідувач має змогу відчути європейську якість надання послуг у повній мірі. Адже в новому офісі є відділ продажу, приватний ЖЕК, який  обслуговує усі будинки зведені компанією «Мельник». Крім того для навчання персоналу є просторий конференц-зал, а для покупців, котрі  приходять з дітьми , передбачена  ігрова кімната. Будівельна компанія «Мельник» - будинки, в яких хочеться жити.

Заходьте за адресою: вул.Вовчинецька, 207

Телефонуйте : (0342) 50 11 50

(066)299 07 08

(067)299 07 08

 

Незабаром відкриття нового офісу

Вже незабаром відкриє двері для клієнтів та партнерів новий офіс будівельної компанії "Мельник", розташований за адресою вул. Вовчинецька, 207. Він розташований на 2-х поверхах першого житлового будинку від компанії. До офісу зручно дістатися з будь-якого куточка міста як на громадському транспорті, так і на власному авто, для якого передбачена стоянка. В новому офісі буде функціонувати головне відділення приватного жеку, що обслуговуватиме всі будинки зведені компанією. В офісі є багато простору як для клієнтів, так і для працівників, для яких обладнано кухню-їдальну, конференц зал, а також дитячу ігрову кімнату для найменших відвідувачів.

Детальніше...

 

Святкування новорічного корпоративу 2015

Завершився 2014 рік, для всіх українців він був визначальним і непростим, проте ми не стоїмо на місці, а рухаємося вперед, мріємо про нову країну, світле майбутнє своє та своїх дітей. Зміна року - це вже традиційне підбиття підсумків досягнутого, нові плани на наступний рік. Будівельна компанія "Мельник" у 2014 році значно наростила обсяги будівництва, збільшила кількість будівельних майданчиків, звела біля 900 квартир і надалі залишається лідером ринку за якістю збудованого житла. Колектив компанії за роки її існування значно розширився і давно потребував збільшення простору для щоденної праці. Цьогорічне новорічне святкування стало особливим, оскільки було такими собі входинами у новий просторий офіс компанії, який вже незабаром відкриє двері для клієнтів та партнерів компанії за новою адресою: Вовчинецька, 207. Смачним партнером заходу став новий ресторан японської кухні "Ікра". Колектив компанії бажає всім миру, злагоди і затишку в оселях у новому 2015 році.

Детальніше...

 

Святкування 4 річниці компанії

Компанія "Мельник" відзначила свою 4 річницю. За час свого існування компанія досягла великого успіху на ринку первинної нерухомості і завоювала високий рівень довіри споживачів. Щороку будівельна компанія нарощує обсяги будівництва і 4-ту річницю святкує з показником понад 700 зведених квартир! Компанія "Мельник" славиться високою якістю будівництва. Колектив компанії щороку збільшується і кожен працівник робить свій вагомий внесок у велику справу компанії. Святкування відбулося під гаслом "Я люблю Україну", кожен з працівників отримав традиційну щорічну фірмову медаль від компанії, море позитивних емоцій від незмінних ведучих "Хлопців по-виклику", вишукане частування від одного з кращих ресторанів міста "Біле і чорне". Колектив компанії пишається своєю працею і надалі трудитиметься на благо нашого красивого міста і країни. Слава Україні!

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти