M Group Development
fraza1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Публікації

ЗОЛОТА ОСІНЬ «ДІЛОВОЇ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ»

 http://dif.if.ua

 Днями міжнародний проект «Ділова Івано-Франківщина» проводив підсумки робіт цьогорічної обласної моніторингової програми, результатом якої є видання бізнес-довідника «Ділові рекомендації-2012». На квартальних зборах проекту стало відомо, що до незалежної моніторингової програми "Ділова Івано-Франківщина-2012" долучилося біля півтори тисячі активних учасників, які пропагують свою діяльність серед ділових кіл області. Серед них: будівельні компанії: «Мельник», «МЖК-24», «Івано-Франківькбуд», енергетична компанія ПАТ «Прикарпаттяобленерго», представники туристичного бізнесу, торгівлі, виробництва, дозвілля. Це як правило ті підприємства, які займають провідні позиції в своїй галузі. Детальніше з ними можна ознайомитись на сайті проекту www.biz.if.ua , який висвітлює в режимі он-лайн всю діяльність моніторингової програми та має щоденну відвідуваність від 1000 до 1500 переглядів.

Керівник проекту Георгій Соляник коментував таку активність як зростаючу та відзначив, що бажаючих прийняти участь в моніторинговій програмі стає дедалі більше.

Проект на місцевому рівні практично впроваджує гасло: "Свій до свого по своє", популяризує на обласному рівні місцеві підприємства для покращення ефективності роботи, поліпшення їхніх економічних показників. Доведено, що участь у моніторинговій програмі збільшує дохід підприємства від 10 до 15 % за рахунок їх популяризації. В грошовому еквіваленті це виглядає приблизно так: на кожну вкладену в проект гривню, в вигляді щорічного внеску, припадає від п’яти до десяти гривень збільшення місячного доходу підприємства. Кожного місяця до проекту долучається понад сто учасників, це як давні партнери проекту так і нові, кількість яких становить біля 10 % щомісячно.

По результатам річної роботи проект, як правило, проводить презентацію видання у вигляді щорічних зустрічей учасників клубу «Ділова Івано-Франківщина» з числа учасників проекту. Зустрічі проходять в ліпших ресторанах Івано-Франківська під виступи музичних колективів та виконавців, за чітко окресленою процедурою. Ці заходи широко висвітлюються в ЗМІ області та підтримуються на офіційному рівні. Цього року така зустріч співпала з церемонією нагородження лауреатів незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина-2011» та презентацією українсько-англійського альманаху області, що розповсюджується в сорока країнах Світу.

20.09.2011 Олег Лукинюк

 

Наші проекти