M Group Development
fraza-11.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Публікації

ДОВІРА ЛЮДЕЙ — ПОНАД УСЕ: БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “МЕЛЬНИК” ВІДЗНАЧАЄ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ

 Галицький кореспондент. - №28 (307). - 14 липня 2011р.- С.3

 

Літня пора - це передовсім довгоочікувана відпустка десь на морі чи в горах. Ділова активність знижується, бо і клієнти, і працівники фірм, і керівництво рушають на відпочинок. Втім, для декого літо відкриває нові можливості і дає нові старти. Так, минулого року, 15 липня, в Івано-Франківську було засноване нове підприємство - будівельна компанія «Мельник». Це могло б здатися досить ризиковою затією, адже місцевий ринок нерухомості ледве оговтувався після кризи, яка серйозно вдарила по забудовниках, не всі з яких і донині повернулися у звичне русло роботи. Але підсумки річної діяльності будівельної компанії "Мельник" свідчать, що розрахунок виявився правильним. Секрет успіху криється у чіткій і зрозумілій стратегії бізнесу, автором якої є сам засновник будівельної компанії - Іван Михайлович Мельник. Як починати справу "з нуля" і завоювати довіру клієнтів, пан Іван розповів читачам газети.


- В Івано-Франківську працює ряд забудовників, які вже мають багаторічний досвід будівництва, відомі бренди. А як Ви прийшли до ідеї працювати на цьому ринку? З чого все починалося?

Почну з того, що, справді, у будівництві раніше ніколи не працював, попередній досвід роботи був пов'язаний з торгівлею. Працюючи у різних організаціях, я переконався: щоб бути успішним у будь-якому бізнесі, треба вміти продавати. Певний час я співпрацював з різними забудовниками і побачив цей бізнес зсередини. Я зрозумів, що на ринку є попит на житло, хоча й не такий, як до кризи. Тому коли трапилася нагода придбати першу земельну ділянку під будівництво, я зважив всі «за» і «проти» - і почалося...
- Днями святкуєте річницю компанії, які здобутки за рік роботи у Вашого підприємства?

Рік був напружений, адже спочатку треба було підібрати колектив, було багато «підводних каменів» для бізнесу, а проте й зробили багато. По-перше, це зведення першого будинку: розпочали в середині вересня, взимку через сильні морози призупиняли будівництво, на сьогоднішній день дев'ятиповерховий будинок вже стоїть, здійснюється перекривання будівлі, утеплення та оздоблення фасаду, підведення комунікацій, приступили до внутрішніх робіт. Намагатимемось здати в експлуатацію будинок раніше від запланованих термінів. По-друге, гордістю компанії вважаю підібрану команду професіоналів. В нас працюють молоді люди, проте кожен відповідально і серйозно виконує свої обов'язки. По-третє, ми стали самостійним забудовником, підтвердженням чого є отримання ліцензії на господарську діяльність, пов'язану із створенням об'єктів архітектури. Також підприємство вступило до Асоціації працівників будівельної галузі м. Івано-Франківська, а мене прийнято в президію цієї організації.
- Такий успішний старт Вашої справи не надихає спробувати попрацювати ще й у інших напрямах?

Про це ще рано говорити. Можливо, у майбутньому. Наразі планується зведення другого та третього під'їздів на Вовчинецькій, йдуть підготовчі роботи з будівництва нового житлового комплексу в Івано-Франківську, ведуться переговори про купівлю земельної ділянки в центрі міста.

А окрім бізнесу, ми активно підтримуємо цікаві творчі й спортивні заходи в нашій області, зокрема відбір на півфінал Дитячого Євробачення 2011, Прикарпатський фольклорно-етнографічний фестиваль лемківської культури «Кличе зелена неділя», «Купальські забави». Ми допомагаємо і підтримуємо творчу молодь, оскільки колектив нашої компанії молодий і ми добре розуміємо потреби та проблеми молоді. Така наша робота також не залишилась непоміченою, нещодавно мене відзначено премією «Кращий молодий меценат» у рамках обласного конкурсу «Молодий лідер Прикарпаття - 2011».
- Житло - це досить серйозне придбання. Чому покупцям варто купувати у Вас, а не в когось іншого?

До будь-якої справи потрібно підходити серйозно і відповідально, а також розуміти, що клієнта можна обдурити лише раз. Все, що ми обіцяємо, ми виконуємо, навіть намагаємося дати більше. Не всі вірили, що ми так швидко збудуємо будинок, який виріс практично за 4 місяці. Мені недавно подзвонив наш клієнт, який вже замовив паркет у свою квартиру, бо він реально дивиться на темпи будівництва і робить висновки. Ми ставимо якісні вікна з енергозберігаючим пакетом і двосторонньою кольоровою ламінацією, вже завезли броньовані двері (одні двері ледве піднімають четверо чоловіків), враховуємо всі побажання клієнтів щодо перепланування квартир, розведення електромереж, використовуємо якісні будівельні матеріали. Для зручності наших клієнтів на нашому сайті постійно відбитий реальний стан будівництва, описані події нашої компанії. Найкращим результатом діяльності нашої компанії є позитивні відгуки наших клієнтів.


  Галицький кореспондент

 

Наші проекти