(0342) 50-11-50
(066) 299-07-08
(067) 299-07-08

melnyk.if.ua

fraza-4.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

“М Груп Європа” розпочала масштабне будівництво у польському місті Жешув. ФОТО/ВІДЕО

Географія “будинків, у яких хочеться жити” з кожним роком розширюється. Відтепер будівельна компанія “Мельник” стає частиною міжнародної будівельної групи. Перший європейський проект компанії розпочнеться з польського міста Жешув.

Також за кілька днів відкриється і новий сучасний офіс компанії у місті Жешув.

У реалізації цього проекту зацікавлена міська влада польського міста, тому всіляко сприятиме його найшвидшому будівництву. Тому, вже незабаром відбудеться урочисте відкриття будівництва комплексу за участі Президента міста Жешув і журналістів з України та Польщі.

Проект розробили польські архітектори. В комплексі будуть зведені будинки на 4, 6, 8, 10 та 27 поверхів.

Capital Towers — грандіозний проект навіть для польського ринку. Він претендує на звання третього найвищого житлового комплексу Польщі і візитівки Жешува.

І все це – у самому серці Жешува, з панорамою на стародавній замок та неподалік Площі Ринок (міської Ратуші). Розташування житлового комплексу Capital Towers – зручне та комфортне, адже поруч ­є найбільший торговий центр “Міленіум” та Університетське містечко. А ще мальовнича набережна ріки Вислок — улюблене місце відпочинку місцевих жителів.

Житловий комплекс “Capital Towers” вразить своїми масштабами — 30 000 кв. м з дворівневим паркінгом, комерційними приміщеннями та житлом на ділянці, площею 1 га.

 

Наші проекти