M Group Development
fraza1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ

25 серпня 2010 року відбулася презентація на честь урочистого відкриття будівельної компанії «Мельник».Будівельна компанія тільки-но створена, проте її власник вже два роки працює на ринку нерухомості Івано-Франківська і добре знає, чого бажає потенційний покупець житла.

Маркетолог компанії повідомила про початок будівництва першої черги житлового будинку з ліфтом на вулиці Вовчинецькій, поділилася планами на майбутнє, а саме, що компанія не збирається зупинятися на першому проекті і вже незабаром будуть представлені нові цікаві об’єкти.

Як повідомила маркетолог компанії Мельник Оксана, в новому будинку для клієнтів запропоновано 9 варіантів покращеного планування 1,2,3,4-кімнатних квартир, у квартирах будуть встановлені 5-камерні металопластикові енергозберігаючі вікна, броньовані двері львівського виробництва. У вартість квартир входить котел німецького виробництва, внутрішня мідна проводка та німецька автоматика, гіпсова штукатурка тощо.

Після офіційної частини всіх учасників було запрошено на фуршет, де вже у невимушеній атмосфері гості та працівники будівельної компанії «Мельник» поділились враженнями та обмінялись корисною інформацією.

У заході прийняли участь 18 представників агентств та бюро нерухомості міста, а саме: «Аксіома», «Атлант», «Благо», «Бон Тон», «Вибір», «Високий замок», «Затишок»,  «Нова адреса», «Оріон»,  «Орієнтир»,  «Рідний дім», «Шелтер», «Янус».

Керівництво та колектив будівельної компанії «Мельник» висловлює свою вдячність всім, хто відгукнувся на запрошення, а також сподівається на довгу та плідну співпрацю.

Будівельна компанія «Мельник» запрошує агентства нерухомості до співпраці.

P.S. Фотозвіт  презентації можна переглянути у розділі «Галерея».

Останнє оновлення (Субота, 26 лютого 2011, 20:44)

 

Наші проекти