M Group Development
fraza1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

«Мельник» нагороджує партнерів

Стало приємною традицією нагороджувати наших партнерів почесними та екслюзивними відзнаками. У святковий передноворічний вечір у «Pasage Gartenberg» зібралися важливі для нас люди, щоб разом відсвяткувати сьому річницю будівельної компанії "Мельник".

Наші надійні партнери, друзі та працівники отримали відзнаки, які щорічно спеціально розробляються до святкування. Крім офіційного нагородження, гості змогли насолодитися чудовими виступами зірок: Таяни, гурту "Бадмінтон", Franko Band, а також щедрим фуршетним частуванням.

Детальніше...

 

Проект благоустрою житлового комплексу "River Парк" на вул. Галицька який вже незабаром буде реалізовано компанією Melnyk Group Development.

Детальніше...

 

Новорічний корпоратив

26 грудня відбулося грандіозне святкування 7 років Melnyk Group Development, 3-тя річниця журналу “Like” і Перша річниця журналу “Місто” в ресторані “Pasage Gartenberg”. Корпоратив зібрав працівників, друзів та партнерів компанії Melnyk Group Development та найкращих журналів міста. Окрім смачного фуршету, модного показу, нагородження партнерів та насиченої програми, на заході були присутні і зіркові гості: Franko Band, TAYANNA та гурт “Бамбинтон”.


 

Будинки, в яких хочеться жити!

 

Щасливі діти у наших дворах

Ще один чудовий і безпечний дитячий майданчик встановили у дворі будинку на Хоткевича. Сміх, радощі, веселощі - найкращі дитячі миті, які запам'ятаються на все життя. А як проводять час ваші діти?

Детальніше...

 

Наші проекти