(0342) 50-11-50
(066) 299-07-08
(067) 299-07-08

melnyk.if.ua

fraza-11.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

«Мельник» нагороджує партнерів

Стало приємною традицією нагороджувати наших партнерів почесними та екслюзивними відзнаками. У святковий передноворічний вечір у «Pasage Gartenberg» зібралися важливі для нас люди, щоб разом відсвяткувати сьому річницю будівельної компанії "Мельник".

Наші надійні партнери, друзі та працівники отримали відзнаки, які щорічно спеціально розробляються до святкування. Крім офіційного нагородження, гості змогли насолодитися чудовими виступами зірок: Таяни, гурту "Бадмінтон", Franko Band, а також щедрим фуршетним частуванням.

Детальніше...

 

Проект благоустрою житлового комплексу "River Парк" на вул. Галицька який вже незабаром буде реалізовано компанією Melnyk Group Development.

Детальніше...

 

Новорічний корпоратив

26 грудня відбулося грандіозне святкування 7 років Melnyk Group Development, 3-тя річниця журналу “Like” і Перша річниця журналу “Місто” в ресторані “Pasage Gartenberg”. Корпоратив зібрав працівників, друзів та партнерів компанії Melnyk Group Development та найкращих журналів міста. Окрім смачного фуршету, модного показу, нагородження партнерів та насиченої програми, на заході були присутні і зіркові гості: Franko Band, TAYANNA та гурт “Бамбинтон”.


 

Новорічна акція!

Акція діє до 19 січня 2018 року

 

Будинки, в яких хочеться жити!

 

Наші проекти